O nas

Marka pisoServicios powstała z myślą o tych, którzy cenią sobie komfort obsługi swojego apartamentu przeznaczonego do wynajmu na cele inwestycyjne. 

Jesteśmy częścią firmy specjalizującej się w świadczeniu usług na rynku nieruchomości w Warszawie i Hiszpanii. Stanowimy młody kreatywny zespół, działamy z pasją popartą wiedzą. Nasze 12 letnie doświadczenie w branży nieruchomości pozwala nam trafnie identyfikować potrzeby i dostarczać na rynek nowe rozwiązania.

Pod marką pisoServicios oferujemy usługę zarządzania wynajmem. Mamy gotowe propozycje zarówno dla tych, którzy chcą przeznaczyć swój apartament do wynajęcia krótko i długoterminowego. Łączymy doświadczenie nasze z doświadczeniem naszych partnerów z rynku i własnej grupy marek w obszarze nieruchomości.

Stawiamy na współpracę długofalową z poważnymi partnerami. Mamy rozwiązania dla firm dysponującymi apartamentami służbowymi jak i pojedyńczymi inwestorami. Przewidzieliśmy usługi również dla klientów indywidualnych do jednorazowych zleceń.