Pomagamy naszym inwestorom

Pomagamy naszym inwestorom

Masz kapitał, który chcesz zainwestować w nieruchomości? Zapraszamy do współpracy. Jeśli nie masz czasu albo mieszkasz za granicą dopilnujemy apartament za Ciebie aby nie był pustostanem a zarabiał.

Po wspólnych konsultacjach, omówieniu potrzeb przygotujemy propozycję zainwestowania przeznaczonego kapitału w interesującą nieruchomość w ciekawej lokalizacji, która pozwoli zapracować z zyskiem. Chętnie zajmiemy się zarządzaniem apartamentu jeśli po zakupie zechcesz nam go powierzyć.

Zachęcamy do rozważenia inwestowania w nieruchomości wakacyjne zarówno w kraju i granicą. Z europejskich rynków polecamy hiszpańskie wybrzeża ze względu na specjalizację i wiedzę z tej części Europy. Taka nieruchomość będzie drugim domem w miejscu wypoczynku i atrakcyjną formą ulokowania pieniędzy, które mogą być pomnażane przez oddanie w najem.

Korzyści:

  • – lokowanie zysków czy oszczędności w nieruchomości jest bezpieczniejszą i bardziej spokojną formą od nieprzewidywalnej giełdy,
  • – średnia stopa zwrotu przewidywalna jest na poziomie 5-8% rocznie,
  • – wygoda i komfort z pomnażania zysków,
  • – płynność kapitału – sprzedaż nieruchomości możliwa w każdym czasie.

 

Zajmiemy się nieruchomością i generowaniem z niej zysku bez angażowania Twojej energii i czasu, który możesz wykorzystać np. na swoje hobby.