Wynajem długoterminowy

Wynajem długoterminowy

Propozycję kierujemy do właścicieli nieruchomości na kompleksową opiekę w czasie trwania najmu, którzy nie mają czasu lub możliwości zająć się swoją nieruchomością z przeznaczeniem pod wynajem. To rozwiązanie dedykowane jest dla tych, którzy chcą pozostać przy jednym znanym najemcy.

Na podstawie udzielonego pełnomocnictwa będziemy Cię reprezentować w kontaktach z najemcą i administratorem budynku. Zakres współpracy ustalany jest indywidualnie zgodnie z potrzebami. Rozumiemy najem i zarządzamy w tej usłudze nie mieszkaniem a lokatorem. Apartament jest doglądany pod kątem technicznego funkcjonowania dla wynajmującego. Nasze wieloletnie doświadczenie gwarantuje wybór niekonfliktowych najemców.

Doradzamy jak przygotować mieszkanie do wynajęcia. Przy poszukiwaniu najemcy wykorzystamy wszystkie kanały promocji skupione w obszarze naszych marek w grupie CIRCA  i kontakty w branży z wieloletnią znajomością rynku. Zajmiemy się profesjonalnym przygotowaniem lokalu do publikacji marketingowej i dotarciem do zainteresowanych.

Wybierzemy i po sprawdzeniu zaopiniujemy najemcę. Zaopiekujemy się wynajmowanym mieszkaniem przez cały okres najmu. Rozliczenie, opłaty za media i wynajem możemy również poprowadzić w Twoim imieniu. Na koniec przypilnujemy zdanie mieszkania w stanie niepogorszonym wraz z inwentaryzacją.

Korzyści:

  • – niskie koszty obsługi, jedynie 10% miesięcznego czynszu tylko gdy nieruchomość jest wynajęta,
  • – odpowiednio przygotowana umowa najmu pozwoli uchronić przed nieuczciwym lokatorem,
  • – uzyskanie maksymalnej możliwej stawki wynajmu,
  • – płatności za najem w terminach,
  • – oszczędność czasu, pieniędzy i zminimalizowanie ryzyka na poszukiwanie najemcy,
  • – ograniczanie okresów pustostanu w trakcie poszukiwania najemcy, zwiększenie przychodów,
  • – raportowe rozliczenia okresowe,
  • – pomoc przy obowiązku podatkowym od najmu przez naszych partnerów z zakresu rozliczeń księgowych,
  • – opieka techniczna – w razie konieczności usuwanie bieżących usterek lub odświeżenie nieruchomości z możliwość skorzystania z ekipy remontowej,

 

Decydując się na współpracę z nami w tej formie wynajmu nie pobieramy prowizji za transakcję znalezienia najemcy. Proponujemy stały niski abonament płatny tylko w miesiącach, w których nieruchomość jest wynajmowana.

Na początku współpracy przed rozpoczęciem wynajmu mieszkania pobierana jest jednorazowa opłata w wysokości 50% miesięcznego czynszu za przygotowanie nieruchomości i wprowadzenie na rynek.

 

Wyślij swój apartament

Twoje dane osobowe będą przetwarzane na potrzeby odpowiedzi na złożone zapytanie oraz obsługi klienta. Zobacz naszą Politykę prywatności